http://joomlarulit.com/

Бестселер жовтня FIAT Doblo!

Четвер, 24 листопада 2016 13:43

У жовтні 2016 року Fiat Doblo черговий раз став лідером за кількістю продажів серед нових комерційних автомобілів

З моменту своєї появи на ринку Fiat Doblo користувався стабільною популярністю у всьому світі, і також серед українських автолюбителів. Заслуживши визнання своєю універсальністю, багатофункціональністю, простотою і невибагливістю, Doblo неодноразово удостоювався почесного титулу самого визнаного автомобіля у своїй категорії.

 

Ця чудова традиція продовжилася і в жовтні 2016 року, коли модель стала найбільш продаваною в сегменті нових комерційних автомобілів в Україні.

Модель одночасно поєднує в собі відмінну вантажопідйомність та економічність, високий кліренс, хорошу базову комплектацію, великий об'єм вантажного відсіку, а також характеризується простотою навантаження і розвантаження.

У Doblo четвертого покоління відбулися зовнішні зміни та оновився салон. Зовнішність автомобіля стала більш солідною і стильною завдяки новій оптиці та решітці радіатора, а всередині - більш комфортабельним, отримавши сучасну приладову панель і ергономічне рульове колесо.

Завдяки своїй функціональності, новий Fiat Doblo залишає своїх конкурентів далеко позаду. Саме Fiat Doblo став першим автомобілем у своєму сегменті, що запропонував два варіанти довжини бази ( 2,58 м і 2,96 м) і два варіанти висоти стелі ( 1,8 м і 2 м), що зробило його наймісткішим фургоном у своєму класі.

Fiat Doblo представлено в трьох модифікаціях: Combi Maxi для комбінованих перевезень пасажирів та вантажів, версія Cargo з підвищеною вантажопідйомністю - обладнаний всім необхідним робочий вен, а також пасажирська версія Panorama, яка відрізняється особливим комфортом і відмінною керованістю..

Автоцентр FIAT у Рівному висловлює подяку всім, хто зробив свій вибір на користь автомобілів виробництва одного з провідних світових виробників комерційних автомобілів - Fiat Professional, і нагадує, що в нашому автосалоні ви можете ознайомитися з модельним рядом італійського концерну, офіційно представленим в Україні.

Також наші фахівці розкажуть про кредитні та лізингові програми, а також про програми лояльності, що діють на станції технічного обслуговування та у відділі додаткового обладнання.

 

Чекаємо на вас!

м. Рівне, вул. Кобзарська, 85

(0362) 46-06-06, (067) 362-43-26, (050) 435-13-45.