http://joomlarulit.com/

Fiat Tipo: практичність без надмірності

Понеділок, 18 квітня 2016 10:07

Весь діапазон модифікацій Tipo - моделі, що знаменує собою повернення Fiat в сегмент компактних автомобілів – був представлений на Женевському міжнародному автосалоні

 

Fiat Tipo був презентований нещодавно - в травні 2015 року та тільки протягом двох місяців було отримано понад 20 тисяч попередніх замовлень. Також новий Tipo здобув престижну нагороду «Best Buy Car 2016».

Компактний Fiat Tipo - комфортний і функціональний автомобіль з сучасним дизайном. А представлені в Женеві Tipo в кузові «хетчбек» і «універсал» покликані ще більше розширити діапазон потенційних клієнтів.

Fiat Tipo в кузові «хетчбек» має довжину 4,37 м та багажник об'ємом 440 літрів, а версія «універсал» - довжину 4,57 м і багажник в 550 літрів. На додаток до цього і у першій, і у другій модифікації є найширші можливості додаткової трансформації салону.

Ще одна відмінна риса Tipo - великий спектр як силових агрегатів - дизельних, бензинових і двопаливних потужністю від 95 к.с. до 120 к.с., так і трансмісій - 5- і 6-східчастих механічних, автоматичних з гідротранформатором та роботизованих з подвійним зчепленням.

Саме тому Fiat Tipo в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеної при його проектуванні.