http://joomlarulit.com/

Новини (15)

Новорічні ціни на модельний ряд Fiat вже стартували! Стильний та комфортний Tipo за акційною ціною від 339 000 грн та приємний бонус - зимові шини в подарунок!

Концерн FCA Group з комунікаційними проектами брендів Fiat і Fiat Professional отримав три премії в першому випуску конкурсу «Bea World – Best Events Awards», який після попередніх одинадцяти випусків «EuBea – European Best Event Awards» тепер став глобальним.

Завдяки придбанню Fiat 500 Музеєм сучасного мистецтва в Нью-Йорку (MoMA), бренд Fiat завоював одну з нагород конкурсу «Corporate Art Award 2017».

Бренд Fiat є зіркою на одному з найважливіших міжнародних кінофестивалів, який триватиметься в кінотеатрах Турина з 24 листопада по 2 грудня. Фестиваль, який відбудеться в цьому році в 35-й раз, буде включати художні фільми, ретроспективу роботи відомого режисера Брайана Де Пальми, тематичні секції та експериментальні роботи.

ТРІУМФ DOBLÒ CARGO І НОВОГО FIORINO

Середа, 14 грудня 2016 10:57

На думку журі престижної нагороди « What Van? Awards 2017» (кращий фургон 2017 року) – конкурс, організований великим британським журналом, що надає консультації з купівлі та продажу легких комерційних автомобілів, моделі Doblò Cargo і новий Fiorino були названі кращими машинами відповідно в категоріях «легкий фургон року» і «малий фургон року».

Бестселер жовтня FIAT Doblo!

Четвер, 24 листопада 2016 13:43

У жовтні 2016 року Fiat Doblo черговий раз став лідером за кількістю продажів серед нових комерційних автомобілів

З моменту своєї появи на ринку Fiat Doblo користувався стабільною популярністю у всьому світі, і також серед українських автолюбителів. Заслуживши визнання своєю універсальністю, багатофункціональністю, простотою і невибагливістю, Doblo неодноразово удостоювався почесного титулу самого визнаного автомобіля у своїй категорії.

FULLBACK СТАВ «ПІКАПОМ 2017 РОКУ»

Понеділок, 21 листопада 2016 10:47

Новий Fullback від Fiat Professional був обраний «пікапом 2017 року» в першому виданні конкурсу, організованого французьким журналом «4х4 Magazine» (EditionsLarivière). Престижна нагорода була отримана завдяки 19% від загальної кількості голосів, поданих читачами через веб-сайт журналу (www.4x4mag.com).

Автомобіль відомий своїми компактними розмірами, гарною маневреністю і надзвичайною вантажомісткістю.

Qubo оснащується кондиціонером, двома бічними розсувними дверями, передніми електросклопідйомниками, 
радіо CD / MP3, сучасними системами безпеки (4 подушки безпеки (передні та бічні), системи ESC, ABS + EBD, датчик тиску в шинах.

Дізнайтесь більше про автомобіль в автоцентрі FIAT у Рівному на Кобзарській, 85.

(0362) 46-06-06, (067) 362-43-26

 

 

Arrow
Arrow
Slider